Szukaj

Kilka słów o nas

Witaj

Świadczymy usługi płatne i bezpłatne pomocy drogowej 24/7

Dlaczego my? 
- profesjonalne, bez stresowe i uczciwe podejście do każdego klienta
- gwarancja odbierania telefonu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
- jesteśmy rzetelną firmą, zapewniamy  fachową obsługę 
- wyceniamy usługę przy pierwszej rozmowie telefonicznej (znasz z góry koszty)
- zapewniamy szybki dojazd
- naprawy na drodze (mobilny mechanik, diagnostyka komputerowa)
- laweta - autolaweta - assistance - pannenhilfe
- usługi płatne w najlepszych cenach w regionie 
- usługi bezpłatne z OC sprawcy (holowanie i auto zastępcze bezpłatnie od ręki, Polska i Europa)
- karty stałego Klienta (rabaty, darmowe usługi, promocje)
- dojedziemy gdzie trzeba (droga krajowa, powiatowa, gminna, gruntowa, autostrada)
- sprzątamy miejsce po awarii, kolizji czy wypadku pomagamy przy kasacji pojazdów (umowa z firmą recyklingową)
- na każdą usługę otrzymasz od ręki paragon lub fakturę VAT
- płatności kartą / telefonem / blik / szybkim przelewem / gotówką, u kierowcy 
- możesz nas wezwać telefonicznie lub on-line klikając na przycisk WEZWIJ LAWETE - kliknij

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, od wielu lat na rynku, zaufało nam już wielu Klientów prywatnych i firmowych. U nas szybkość działania, bezpieczeństwo, terminowość i profesjonalizm są najważniejsze! Tak więc jak szukasz fachowej obsługi, to się nie zastanawiaj, pisz lub dzwoń już teraz, wezwij jedną z naszych lawet - autolawet kiedy tylko Ci będzie potrzebna. Działamy natychmiastowo. Zadzwoń pod jeden z numerów telefonu +48 535 06 06 06 lub 537 002 002, a chętnie od razu Ci pomożemy...

Pracujemy 24 godziny na dobę, przez okrągły rok! Świątek, piątek i niedziela :) 
Nie ważne o której godzinie zadzwonisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Usługi płatne najtaniej w regionie! A także bezpłatne z OC sprawcy!

Pomożemy Ci między innymi w: 
- wyciąganie z rowu / pobocza / barier / błota / śniegu / dróg gruntowych (polnych) / miejsc mało dostępnych, itp.) 
- transport / holowanie pojazdów po kolizjach i wypadkach 
- transport / holowanie niesprawnych, uszkodzonych pojazdów, przyczep i maszyn 
- holujemy pojazdy z zablokowanymi 4 kołami (każda laweta wyposażona jest w 4 rolki transportowe)
- awaryjne otwieranie aut (zatrzaśnięte kluczki w pojeździe? zadzwoń, przyjedziemy i otworzymy pojazd)
- dowozimy paliwo 
- odpalanie awaryjne aut przy wyładowanym akumulatorze 
- wymiana koła / kół na drodze
- diagnostyka komputerowa na drodze 
- serwis klimatyzacji samochodowych (uzupełnianie czynnika, naprawa, części zamienne)
- mechanik, drobne naprawy na drodze (mobilny mechanik / serwis) lub przewóz pojazdu do zaprzyjaźnionego mechanika, który ma warsztat czynny od rana do nocy (w niektórych przypadkach także otwiera w nocy, niedziele, święta)
- wypożyczalnia samochodów
- auta zastęcze z OC sprawcy od ręki, bezpłatnie
- obsługa szkód komunikacyjnych (Polskie i zagraniczne firmy)
Holujemy małe i wielkie auta osobowe, vany, terenowe, 4x4, 4x2, suvy, busy (plandeki, kontenery, izotermy, blaszaki, także 8-10 paletowe, z windą lub bez, maszyny, palety, skutery, motocykle, quady, buggy i wiele innych jakie tylko da się załadować na lawety... Ciężarówki, ciągniki siodłowe, naczepy holują dla nas zaprzyjaźnione firmy z którymi mamy umowy na terenie całej Polski. 

UWAGA! DARMOWA POMOC DROGOWA Z OC SPRAWCY 24h! BEZ ŚCIEMY! BEZ PROBLEMÓW! SZYBKO! BEZPŁATNIE! Tylko u nas przewieziemy / z holujemy / przetransportujemy Twoje auto (osobowe, suv, terenowe, bus, van, kamper, przyczepę, itp., a także ciężarówkę, naczepę, ciągnik siodłowy, autobus) na terenie Polski i Unii Europejskiej po kolizji czy wypadku BEZPŁATNIE! Oferta dotyczy zdarzenia z OC SPRAWCY! Więc jak masz kolizje, wypadek nie ze swojej winy, a innego uczestnika drogi? DZWOŃ DO NAS OD RAZU, 24 GODZINY NA DOBĘ! PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ! PRZEZ CAŁY ROK! Dodatkowo podstawimy Ci także od ręki AUTO ZASTĘPCZE - bezpłatnie (tej samej klasy co Twoje lub wyższej)! Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności z ubezpieczalnią sprawcy kolizji czy wypadku, jak tylko zechcesz (Polską czy zagraniczną). Zapewniamy także BEZPŁATNY parking strzeżony Twojego pojazdu do czasu oględzin przez rzeczoznawcę lub transport pojazdu pod Twój dom, firmę lub wskazany przez Ciebie warsztat. Załatwimy jak tylko zechcesz naprawę w zaprzyjaźnionym warsztacie blacharskim, lakierniczym, mechanicznym lub przewieziemy pojazd do Twojego warsztatu. Za nic nie płacisz! Niemożliwe? A jednak! Zero haczyków! Zero stresu! Zero zapisów małym druczkiem!

Sieć laweciarzy - pomocy drogowych w Polsce i Europie! Drodzy Państwo mamy także zawarte umowy z innymi pomocami drogowymi na terenie Polski i Europy, które świadczą takie same usługi jak nasza firma. Nie straszne nam holowania z najdalszych zakątków Polski i całej Europy! Jesteśmy w stanie pomóc Państwu bardzo szybko!  

Karta stałego Klienta! Otrzymasz od razu przy pierwszym spotkaniu z nami, z kartą przy kolejnych usługach płatnych otrzymasz stały rabat 10% na usługi! Z kartą także wiele innych usług po obniżonych cenach a także darmowe usługi! Z kartą także liczne promocje! Dla posiadaczy naszej karty nie ma zwyżek za godziny nocne, weekendy i święta.

Obsługa szkód komunikacyjnych - zajmiemy się Twoją szkodą od A do Z, profesjonalnie, z pełnym zapleczem prawnym. Z OC sprawcy zupełnie bezpłatnie, w innych przypadkach w niskiej cenie! Zapewniamy rzeczoznawcę samochodowego z PZM.

Ceny usług płatnych - cennik.   Niestety ale nie ma jednej obowiązującej stawki za usługę holowania / przewozu / transportowania pojazdów oraz pozostałych usług pomocy drogowej. Każdy przypadek jest inny, dlatego ceny różnią się od siebie. Na koszt wpływa m.in. wielkość pojazdu - za holowanie samochodu osobowego zapłacimy mniej jak za holowanie samochodu dostawczego, ciężarowego, przyczepy czy np. maszyny rolniczej lub innego sprzętu. Im większe gabaryty i ciężar, tym potrzeba więcej czasu na ulokowanie na lawecie i odpowiednie zabezpieczenie. Kolejnym czynnikiem kształtującym ceny usług pomocy drogowej jest odległość, jaką do pokonania ma laweta - laweta ma do przejechania raz tylko kilka czy kilkanaście kilometrów, a innym razem nawet kilkaset, odległość wpływa na czas naszej pracy. 
UWAGA! Nie zdzieramy z ludzi skóry, zawsze się z nami dogadasz, gwarantujemy. Usługi płatne najtaniej w regionie!
Usługi droższe od 10% do 30% w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz soboty, niedziele i święta. UWAGA! Jeżeli posiadasz naszą kartę stałego Klienta - nie ma zwyżki! A jest rabat zapisany na karcie! Ceny ustalane z każdym Klientem indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej.

Zapraszamy

Życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi 
ekipa pomocy drogowej Strzelin wzywacz.pl